خرید‌و‌فروش استوک وندینگ رومیزی

وندینگ رومیزی

دستگاه وندینگ نکتا کالیبری لاوازا بلو

بین دستگاه های فروش خودکار و یا تمام اتوماتیک که در فضاهای کاری-اداری و مراکز لوکس یا پر رفت و آمد استفاده می شود همواره بسیاری از کاربران هستند که تمایل به استفاده از قهوه ساز های تمام اتوماتیک مجهز به سیستم قهوه کپسولی دارند.

دستگاه وندینگ مدل نکتا کالیبری لاوازا بلو(necta colibri vending machine) به جای استفاده از دان قهوه و یا پودر قهوه از کپسول قهوه برای ارائه نوشیدنی های اسپرسو و یا مشتقات قهوه مانند لاته ، کاپوچینو ،امریکانو و .. بسیاری از تنوع های دیگر قهوه استفاده می کند. مخزن کپسول قهوه در این دستگاه وندینگ در بالای دستگاه تعبیه شده است که قهوه را با بهترین کیفیت ممکن به کاربران ارائه می دهد.این دستگاه مشکلات استهلاک دستگاه های کپسولی کوچک را در کاربری های صنعتی و یا فضاهای پرکاربر مرتفع ساخته و به خوبی پاسخگوی استفاده های متعدد در بعد کمی از زمان می باشد.

دستگاه فروش خودکار نکتا کالیبری لاوازا بلو(necta colibri vending machine)  دارای کابینت مخصوص می باشد که برای کاربرانی که قصد استفاده در اماکن عمومی را داشته و ارتفاع دستگاه برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است به خوبی قابل استفاده خواهد بود و دستگاه را به صورت یک تکه به نمایش درمی آرود. اتصالات آب شهری در این دستگاه وندینگ متناسب با شرایط ایران و قابل کاربرد در هر فضا و مکان می باشد و به راحتی قابل حمل از مکانی به مکان دیگر است.

قابل ذکر است تامین دستگاه دست دوم یا کارکرده ی مدل نکتا در داخل برای این شرکت مقدور بوده و مشتریانی که تمایل به خرید دستگاه فروش اتوماتیک کارکرده و استوک دارند می توانند با شرکت تیام وندینگ تماس حاصل نمایند.

ویژگی های دستگاه وندینگ مدل نکتا کالیبری لاوازا بلو

necta colibri lavazza blue

ابعاد  (w x h x d)

41 x 75 x 49 cm

وزن

38 kg

   

خصوصیات الکتریکی

 

منبع تغذیه

230 V / 50 Hz

مصرف

1300 W

   

اتصال آب

 

قدرت

3/4 " (1-8 bar)

استاندارد دستگاه

آب شهری

امکانات مازاد تامین آب

مخزن خارجی آب

   

خصوصیات دیگر

 

اندازه حجمی لیوان داخل لیوان انداز

150 ml

مخزن دانه قهوه

-

مخزن پودر فوری

2

مخزن شکر

1

مخزن کپسول قهوه

1

 

 

 

logo@2x.png
©2022 Tiam Vending All rights reserved
Design by Ypa Group

جستجو